21 липня обирай!
громадсько-політична платформа
надії савченко

Активісти львівського осередку завітали в інтернат з подарунками для випускниць

Активісти з львівського міського осередку “Громадсько-політична платформа Надії Савченко” Ірина Юзик та Назар Янкович навідалися у Винниківську санаторну школу-інтернат. Кілька днів перед цим Ірина Юзик збирала вечірні сукні серед знайомих для дівчаток-випускниць. Вдалося зібрати майже два десятки суконь. Всі вони були передані випускницям школи-інтернату.

“Минулі роки я чула про акцію “Подаруй сукню випускниці” у Києві. Шукала чи ніхто не робить таке у Львові. Не знайшла. Вирішила зробити самостійно. Запитала в директорки Винниківської санаторної школи-інтернат чи є така потреба. Дізналася, що є і дуже. Звернулася до колежанок по громадській діяльності, вони радо відгукнулися. Сукнями була завішена вся моя домівка”, – розповідає керівник львівського осередку “Громадсько-політична платформа Надії Савченко Ірина Юзик.

“Всі ті теплі емоції неможливо передати. Дівчаток зібралося з десяток. Вони перебирали і міряли сукні, бігали до дзеркала, кружляли одна перед одною. У школі навчаються як повні сироти, так і діти з не дуже благополучних сімей. Сукня на випускний для такої випускниці – просто не можлива розкіш. Я вдячна всім колежанкам за щедрість, а дівчаткам – за щиру радість”, – підкреслила Ірина Юзик.