Чесний український суд!? Або справа Савченко, як вирок системі.


Верховний Суд України повернув справу Надії Савченко до Київського апеляційного суду, який на минулому тижні відмовився її розглядати і відфутболив її до найвищої інстанції.

Нове засідання відбудеться 4 квітня о 13:50 знову в Київському апеляційному суді (м. Київ, вул. Солом’янська, 2а).

Те, що сфабрикована справа проти народного депутата, Героя України, голови політичної сили Надії Савченко стала лакмусовим папером усієї судової системи – це вже факт. Як і те, що на кожному етапі відбуваються порушення прав і свобод людини. Судді, прокурори, слідчі в справі Надії Савченко, виконуючи замовлення Банкової, діють всупереч Конституції і здоровому глузду.

Так сьогодні, помічникам народного депутата Надії Савченко суддя Київського апеляційного суду Кияшко О. А. не дав дозвіл на побачення для виконання покладених на нардепа і його помічників обов’язків, не маючи на те жодних прав і аргументів, порушуючи Конституцію, ЗУ “Про статус народних депутата”, ЗУ ” Про звернення громадян”, ЗУ “Про регламент Верховної Ради України”. І це одне з найменших злочинних вчинків, які були скоєні суддями, прокурорами, слідчими, службовцями за півтора роки цієї справи.
Отже, завтра, о 13:50, чергове засідання в Київському апеляційному суді.

#НадіяЄ