Друзі та прихильники Надії Савченко привітали її з Днем народження під СІЗО

11 травня, у День народження незаконно арештованої Надії Савченко її друзі, близькі, однодумці зібралися біля СІЗО СБУ, в якому утримується Герой України, – на Аскольдовому провулку, 3а. Вони принесли із собою плакати із привітаннями, різнокольорові кульки, листівки та квіти.

Приїхали однодумці з Харкова, Львова, Чигирина, Черкас, Білої Церкви, Узина, Березані, Ворзеля, Первомайська, Авдіївки. Люди вітали Надію з 37-им Днем народження, читали написані для неї вірші, співали патріотичних пісень та бажали Герою України волі та перемоги. На захід прийшли помічники народного депутата і сестра та мама Надії, які зачитали переданого нею листа вдячності присутнім. Надії вдалося передати букет конвалій та поздоровлення від усіх, хто прийшов під СІЗО її привітати. Також, за її словами, вона чула пісні та привітання від людей через тюремні грати.

У свій День народження Надія перебуває на 50-ому дні протестного голодування, але дух її бойовий та незламний.

На завершення святкування друзі та однодумці запустили в небо шістдесят кульок: білі, жовті і блакитні. На кожній кульці прихильники зробили написи #НадіяЄ