“Кожна людина самодостатня і здатна до розвитку без примусової колективної системи” – лист Надії Савченко з СІЗО

До українців
Чому українцям не підходить партійна політична система і чому вона так косо реалізована в Україні?
Цієї осені Верховна Рада планує проголосувати нове виборче законодавство «Виборчий кодекс». Базуватись цей «виборчий кодекс» буде на принципах політичної системи де мажоритарна система прив’язана до партійної. Такі системи діють в багатьох країнах світу, в тому числі Європейських та США. Але переважно ці країни є федераціями чи конфедераціями за державним устроєм. Україна є унітарною країною і на федераційний устрій у нас «політичне табу»! Багато країн мають двопалатний парламент, де в одній палаті засідають представники регіонів, а в другій політичні партії.
В Україні яких вже тільки змішаних політичних систем не пробували в однопалатному, перекошеному парламенті… Але Україну і дво і трьо-палатний парламент не врятує. А все тому, що в нас історично не вибудувалось чесної, чистої, прозорої політичної системи та ідеологічних принципових політичних партій. Політичні партії в Україні складаються верхівки – злодіїв і бандитів, котрих наймають на роботу (у вигляді політичних проектів) олігархи. І маси обдурених людей, які стають членами цих партій по містах і селах України. Основною задачею партій є не захист і відстоювання інтересів і прав виборців, а пошук грошей щоб дорватися до влади і укріпитися в ній. Тому крім грошей від олігархів, політичні партії завжди будуть шукати на місцях не моральних авторитетів і молодих ініціативних людей, а людей з грошима котрі можуть оплатити (купити) вибори на місцях для політичної партії. І буде в нас чиста мажоритарка, чи мажоритарка прив’язана до політичних партій за відкритими списками – це Україну не врятує!
Доки будуть в Україні існувати політичні партії доти ми, українці, не будемо мати вибору. Тому, що політичні партії в Україні – це завжди група злочинців, які згуртовуються в стаї корупціонерів в парламенті!!!
Ідеологій в наших партіях не існує. Ні ліберальних, ні демократичних чи республіканських, ні соціалістичних, ні націоналістичних чи навіть лібертаріанських. Просто не існує в українських політичних партій ніяких ідеологій крім власної наживи і утримання при владі.
Українці по своїй суті і менталітету – індивідуалісти. Кожна людина самодостатня і здатна до розвитку без примусової колективної системи.
Тому для нас природній є устрій держави у формі глибокої децентралізації із максимум повноважень і влади на місцях у самих громадах, а не у верхівці центральної влади. І представляти громади в місцевих органах влади і у центральних повинні не олігархічні політичні партії, а такі ж самі індивідуальні особистості до яких є довіра громади і на яких у громади є управа шляхом відкликання своєї довіри (свого голосу). Це не мажоритарка, це пряме народовладдя, як колись на Запорізькій Січі обирали козаки собі сотників, курінних, отаманів і гетьманів, і завжди, на чорній раді, могли виказати обранцям свою недовіру і позбавити їх влади.
Отака безпартійна і немажоритарна політична система потрібна нам і зараз в Україні. Потрібна зміна діючої політичної системи! Пряме народовладдя шляхом обрання і відкликання представників всіх гілок влади виконавчої, законодавчої, судової.
Людину обираємо і з людини питаємо! Без фейкового прикриття політичними партіями на довгі п’ять років, які для влади стають незмінними без чесного переобрання на всі 27 років існуючої незалежності України!
З Україною в серці з вірою в українців!
Надія Савченко