“Ми, українці, не проти футболу! Ми проти вiйни!” – Надія Савченко

Ще в квiтнi 2017 року мною був написаний лист до FIFA iз зверненням позбавити Росiйську Федерацiю права ‎проводити чемпiонат свiту 2018 року з футболу у зв’язку з порушенням Росiєю тереторiальноï цiлiсностi України, розв’язанням вiйни в Сiрiï та на Сході України, а також у зв’язку iз незаконним утриманням українських політв’язнів у в’язницях РФ.
У червні 2017 року я надiслала листи всiм сенаторам США та багатьом європейським полiтикам ‎з пропозицією звернутися до FIFA iз закликом позбавити РФ права проведення чемпiонату свiту 2018 року з футболу доки влада кремля не звiльнить українських політв’язнів.

Iнформацiю про заяву сенаторiв США в серпнi 2017 року можна знайти за ‎наступним посиланням:

https://www.segodnya.ua/…/senatory-ssha-prizvali-otobrat-u-…

Вiдповiдi FIFA у всiх випадках досi залишалися незмiнними.‎ Риторику FIFA можна знайти за наступним посилання.

https://sport.rbc.ru/news/58f8bd599a79471dc97244a9

В сiчнi 2018 року мною вiдправлено повторно лист зi зверненням до FIFA та до свiтових полiтикiв iз закликом позбавити права РФ проводити чемпiонат свiту 2018 року з футболу доки влада кремля не звiльнить українських політв’язнів та не припинить вiйськового втручання в Україні та Сирiï. З такими ж вимогами виходили українська дiаспора та люди, що пiдтримують українців по всьому свiтi ‎на всесвiтнiй акцiï “СТОП ПУТIН – СТОП ВIЙНА!”. На крайню таку акцiю в Україні в Києві на Майдан вийшли i вiйськовослужбовцi звiльненi з полону в крайньому етапi обмiну “всiх на всiх ” згiдно мiнського процесу. Акцiï проходили i пiд офiсом FIFA в Цюриху, Швейцарiя.

Ми, українці, не проти футболу! Ми проти вiйни!

Н.С.

 


Н.С.