21 липня обирай!
громадсько-політична платформа
надії савченко

Надія Савченко відвідала Волинь

На минулих вихідних Надія Савченко зі своєю командою відвідала Волинь. Зустрічі з громадами пройшли у Луцьку, Ковелі, Володимиру-Волинському та Прилісному.

У Луцьку відбувся круглий стіл за участю представників громадянського суспільства та журналістів. У місті Ковель громада поділилася своєю екологічною проблемою: у їх місті є костомельний завод (філія ДП “Укрветсанзавод”), який з весни не справляється з утилізацією туш тварин. Західні партнери України виділяють кошти на ліквідацію екологічних проблем. Надія Савченко пообіцяла об’єднати зусилля із колегами-народними депутатами з Волинського регіону та домагатися скерування таких коштів на вирішення проблеми у м. Ковель. Маневицька громада звернулася з проблемою цільового перепризначення земельної ділянки у їхньому селі для будівництва житла для учасників АТО і молодих сімей. ‎Щодо останнього питання вже скеровано звернення до Міністра аграрної політики та продовольства з усiма необхiдними документами, наданими громадою, аби учасники АТО зi своїми сiм’ями змогли якнайшвидше розпочати будівництво житла.

Відзначимо, що команда Надії Савченко зустрічається з громадами по всій Україні аби зрозуміти яких змін хочуть українці та запропонувати свій варіант розвитку країни: концепцію зміни політичної системи.