21 липня обирай!
громадсько-політична платформа
надії савченко

Надія Савченко на Рівненщині

29-30 липня народний депутат Надія Савченко з робочим візитом побувала у Рівненській області. Зустрічі з місцевими громадами відбулися в Острозі, Здолбунові, Костополі та Сарнах. У місті Костополі місцеві мешканці звернулися з проблемою шкідливих викидів та смогу, який є наслідком виробничих процесів на місцевому деревообробному комбінаті.

У місті Рівному відбулася зустріч з місцевими журналістами та громадськими активістами на тему «Зміна політичної системи в Україні». Представники Політичної партії “Громадсько-політична платформа Надії САвченко”  розповіли своє стратегічне бачення ґрунтовних комплексних змін в Україні, які викладені у концепції та програмі партії.

Учасники круглого столу брали активну участь в дискусії щодо запропонованої концепції. в ході якого обговорили систему референдумів та порівняли її із європейським досвідом. Погодилися із запропонованою спікерами системою реального контролю громадянського суспільства над представниками влади на місцях, що полягає в обранні та відкликанні місцевих депутатів, народного депутата, керівників поліції, прокуратури і суду. Також всі підтримали ідею перепису населення та паспортизації населених пунктів, що включає інвентаризацію майна та облік земель.

На зустріч прийшов також заслужений лікар України Мирослав Семанів. Коли Надія була у полоні, відомий медик двічі звертався до Президента України з проханням врятувати Надію. У Рівному відбулася перша зустріч Надії з лікарем, він висловив їй слова підтримки.