21 липня обирай!
громадсько-політична платформа
надії савченко

Однопартійці висунули Надію Савченко кандидатом у Президенти України

«Я рівна серед рівних! Але створити Україну ми зможемо тільки разом!», – написала Надія у листі до своїх однодумців.

26 січня у Києві відбувся з’їзд політичної партії «Громадсько-політична платформа Надії Савченко». В ньому взяли участь понад сто чоловік – представники з усіх областей України.

На з’їзді Віра Савченко зачитала лист від Надії, яка ув’язнена по сфабрикованих звинуваченнях і з політичних мотивів нинішньою владою.

«Ми тільки починаємо і у нас попереду – яскраві звершення! Я ціную всіх вас, тих, хто зараз в залі, тих, хто поруч, вірить, надіється і не здається! Я ціную всіх вас за те, що ви – справжні люди.

Я без фальші, тому не вважаю себе єдиною найкращою. Я проста українка. Я рівна серед рівних! Але створити Україну ми зможемо тільки разом!» – звернулася Надія Савченко до своїх однодумців.

Відзначимо, що в команді Надії Савченко є фахівці з різних галузей – приватні підприємці, соціологи, економісти, журналісти, політологи, архітектори, правники, військові, медики. Це нові обличчя, люди, які раніше не були в політиці, не були частиною нинішньої «системи».

Усі учасники з’їзду одноголосно підтримали висунення народного депутата, Героя України Надію Савченко кандидатом у Президенти України.

Програма кандидата у Президенти Надії Савченко містить задекларовану ще у квітні 2017 року концепцію зміни політичної системи, а також стратегію закінчення війни.