21 липня обирай!
громадсько-політична платформа
надії савченко

Окружну комісію 51-ого округу хочуть перенести, щоб фальсифікувати вибори, – Надія Савченко

Сьогодні 10 липня, о 15.00 у 51-ому округу  (Донецька область) заплановано скликання окружної виборчої комісії з метою перенесення комісії з КПВВ Майорськ (локація у дитячому садку) у селище Піски, тобто максимально близько до лінії фронту. Про це у своєму відеозверненні повідомила народний депутат Надія Савченко, яка балотується до парламенту по 51-ому округу.

«Там немає відповідного обладнання. Село знаходиться на лінії розмежування. Вибори проводити там є просто небезпечно для людей. Але там зручніше робити каруселі, підвозити людей з окупованих територій і фальсифікувати вибори», – зазначила депутат.

Народний депутат додала, що таке відбувається не лише в 51-ому окрузі, а й взагалі у всій прифронтовій зоні. Відтак вона закликала учасників політичного процесу до чесної політичної гри – припинити спекулювати та фальсифікувати вибори.

Також Надія Савченко звернулася до президента Зеленського: «Якщо Ви хочете мати адекватну Верховну Раду, яка служитиме українському народові – контролюйте такі процеси усіма можливими силами. Тут на КПВВ Майорську можна забезпечити нормальний виборчий процес і безпеку людей, бо є правоохоронці та військові. Будь-яке перенесення окружної комісії, крім фальсифікації виборів, може поставити під ризик ще й безпеку людей».