Сестру та помічника Савченко викликали на допит. Справу відкрито ще у 2015 році!

3 травня сестра незаконно ув’язненої Надії Савченко Віра Савченко, а також помічниця Надії, заступник голови “Громадсько-політична платформа Надії Савченко” Тетяна Проторченко пройшли допит в СБУ міста Києва. Повістку на допит їм передали через адвокатів напередодні, тобто вона не була вручена належним чином.

Допити відбувалися по черзі, кожен більше двох годин. Згодом Віра Савченко повідомила, що слідство допитувало її у справі, відкритій у 2015 році.

“Я і Тетяна Проторченко були допитані  як свідки у кримінальному провадженні, яке відкрито з 2015 року. Тобто його відкрили, ще коли Надія Савченко була у полоні Російської Федерації!”, – зазначила Віра. Також вона сказала, що слідчий ставив їй запитання про знайомство з главою “Офіцерського корпусу” Володимиром Рубаном. “Вони запитували одне й те саме: чи знайома я з Рубаном, чи Надія знайома. Так, ми знайомі, ще з 2014 року, це не таємниця”, – розповіла Віра.

Відзначимо, що деталі допитів свідки розкривати не можуть, адже повідомлені про кримінальну відповідальність за розголошення інформації про досудове розслідування.

Нагадаємо, на останньому з’їзді партії “Громадсько-політична платформа Надії Савченко” Віру Савченко обрано головою політичної сили, а Тетяна Проторченко обіймає посаду заступника глави партії. Допити лідерів політичної сили можна розцінювати також як політичний тиск на опозиційну партію.