21 липня обирай!
громадсько-політична платформа
надії савченко

Тетяна Проторченко: «В бюджет на 2020 рік треба закласти кошти на вирішення проблеми водопостачання на Донбасі»

Лідери «Громадсько-політичної платформи Надії Савченко» проводять зустрічі з мешканцями Донбасу. «Ми приїхали сюди, тому що тут війна і її треба завершувати, на вигідних для України умовах», – сказала кандидат по 52-ому округу Тетяна Проторченко під час зустрічі з місцевою громадою.

«З осені починається формування та обговорення бюджету на 2020 рік. Завдання депутата з мажоритарного округу, а особливо з такого складного, прифронтового – максимально притягнути кошти з бюджету на свій округ – задля відновлення інфраструктури та зміцнення промисловості», – зазначила Тетяна Проторченко.

«Зараз на Донбасі гостро стоїть проблема води. Якщо не закласти в бюджет кошти на вирішення цієї проблеми – змінити щось після прийняття бюджету у грудні буде дуже важко», – підсумувала кандидат у народні депутати.

Нагадаємо, лідери «Громадсько-політичної платформи Надії Савченко» балотуються на округах Донецької області. Адже саме у цьому регіоні громадяни України зараз найбільше чекають допомоги, підтримки та уваги з боку політиків і влади, і найбільше потребують захисту прав.

Голова партії – Надія Савченко – Донецька область, округ № 51

Заступник голови партії Тетяна Проторченко – Донецька область, округ № 52

Керівник виборчого штабу Віра Савченко – Донецька область – округ № 45

Голова Зеленоярської сільської ради Нікольського району Донецької області Микола Юзвінкевич – Донецька область, округ № 60