ТОВ “ТЕРАПРО”виготвляє та передає в зону АТО компактну апаратуру ретрансляцiï наших сигналiв.

“Сьогодні вiдвiдала пiдприємство ТОВ “ТЕРАПРО”, яке на волонтерських засадах  виготвляє та передає в зону АТО компактну апаратуру ретрансляцiï наших сигналiв.  Це допомагає українським бiйцям на фронтi i мiсцевому населенню чути українськi радiостанцiï та дивитись українське телебачення, і в той же час не чути росiйську пропаганду.” – розповіла Надія Савченко.

“Прикро, що на четвертому роцi вiйни держава й досi придiляє надто‎ мало уваги витесненню медiйного продукту ворога якiсним українським.

Поспiлкувавшись з ‎директором ТОВ “ТЕРАПРО” Летінським Олексієм та колективом iнженерiв товариства, я була щиро рада тому, що iнженерна професiя в Україні ще жива, хоч здебiльшого нашi талановитi iнженери користуються попитом за кордоном i там можуть знайти роботу з гiдною оплатою. Проте справжнi патрiоти i своєï справи, i своєï країни залишаються працювати в Україні i заводять iнвестицiï в нашу державу ще й встигають волонтерити для фронту.

Я щиро вдячна колективу ТОВ “ТЕРАПРО” за ïх самовiддану працю i за ту згадану настальгiю за iнженерною працею, якою колись займався мiй батько i яку так глибоко поважаю. Низький вам уклiн хлопцi!”