21 липня обирай!
громадсько-політична платформа
надії савченко

«Я залишаюся серцем з Бродами», – Надія Савченко про гибель вертолітників

Надія Савченко висловила співчуття рідним загиблих льотчиків. Командира екіпажу вона знала особисто.

«Кажуть, коли гине льотчик, небо плаче… А разом з небом плачуть рідні, близькі. А ще з небом плачуть командири, бо вони втрачають своїх солдат, своїх бійців. Загиблий командир екіпажу Ігор Мазепа був командиром ескадрильї, коли я у 2014-ому ще служила у 16-ій бригаді армійської авіації у місті Броди. На той час командиром полка був Ігор Єрьоменко, сьогодні ми з ним спілкувалися. Мені важко дібрати слів. Хоча я бачила не одну смерть, я бачила не один збитий вертоліт, не один збитий літак. Я знала тих, хто в небі помирали…», – зазначила народний депутат в ефірі телеканалу News.One

«Дивно, що на шостому році війни у нас на мирній території все ще падає техніка. Завжди факторів буває кілька: фактор техніки, людини і погоди. Сподіваюся, комісія дасть відповіді щодо причин. Але людей це не поверне», – прокоментувала політик.

«Я залишаюся серцем з рідними загиблих. Я залишаюся серцем з Бродами. На жаль, зараз нічим більше зарадити не можу. Але ми можемо зробити для України, для авіації, для людей прекрасної небесної професії, щоб такого більше не було», – висловила співчуття Надія.