21 липня обирай!
громадсько-політична платформа
надії савченко

«Якщо не зробити перший крок на Донбасі – в нас не буде спільного майбутнього в Україні», – Надія Савченко

Народний депутат Надія Савченко зустрічається з мешканцями 51-ого мажоритарного округу в Донецькій області. Це прифронтовий округ, через який проходить лінія розмежування. Саме ці території найбільше випалила війна. Саме тут люди дуже потребують вирішення гуманітарних питань і чекають від політиків вірних рішень задля завершення війни. Саме по цьому складному округу Надія Савченко балотується до парламенту на позачергових виборах до Верховної Ради України.

«Можна було б залишитися в Києві, далеко від війни. Можна було б не служити в армії, не захищати свою землю. Коли війна почалася у 2014-ому, я вірила, що її можна було закінчити ще в 2016-ому. Але та людина, яка сказала, що закінчить війну за лічені дні і ми обрали цю людину президентом, протягнув цю війну 5 років. Коли я зрозуміла, що війну вже можна закінчувати, і об’єднувати людей, українців в Україну, мене посадили ще на рік, вже «свої». Зараз я вірю, що ми почнемо врешті-решт робити те, що можна було зробити ще роки два тому. Тому я тут, на Донбасі. Обрала 51-ий округ. Якщо не зробити перший крок на Донбасі – в нас не буде спільного майбутнього в Україні. Так, я не можу змінити ваше минуле, розбите війною. Але я спробую зробити так, щоб вам більше не довелося це переживати знову», – сказала Надія Савченко під час зустрічі з місцевою громадою.

Програма кандидата у депутати по 51-ому мажоритарному округу Надії Савченко передбачає:

  • Розробка державної програми мирного врегулювання конфлікту на Донбасі з урахуванням інтересів людей, які там проживають.
  • Залучення інвестицій з метою створення нових робочих місць, працевлаштування молоді.
  • Відновлення та забезпечення транспортного сполучення між населеними пунктами округу.
  • Створення вільних економічних зон на прифронтових територіях.
  • Розробка законодавчої бази задля впровадження податкових канікул на певний період у прифронтовій зоні для фізичних осіб-підприємців, щоб забезпечити економічний розвиток регіону.
  • Розвиток соціальної інфраструктури об’єктів фізкультури та спорту округу.
  • Збереження та розвиток мережі професійно-технічної освіти.
  • Забезпечення якісної невідкладної медичної допомоги, збільшення державного фінансування мережі медичних пунктів.
  • Налагодження системи виплат соціальної допомоги та пенсій вимушеним переселенцям.

Нагадаємо, лідери «Громадсько-політичної платформи Надії Савченко» прийняли рішення балотуватися по округах Донецької області. Адже саме у цьому регіоні громадяни України зараз найбільше чекають допомоги, підтримки та уваги з боку політиків і влади, і найбільше потребують захисту прав.