21 липня обирай!
громадсько-політична платформа
надії савченко

З Днем народження, Надіє!

Сьогодні День народження святкує наш лідер Надія Савченко – Герой України, народний депутат, голова політичної сили «Громадсько-політична платформа Надії Савченко», фахова військова, учасник миротворчої місії в Іраку та російсько-української війни на Сході України.

Надія – кремінь. Вона ніколи не здається, не ламається, не прогинається під чиїсь інтереси. Її життя – це служіння українському народу та своїй державі, це постійна боротьба і честь офіцера.

Колектив «Громадсько-політичної платформи Надії Савченко» вітає свого надзвичайного лідера з Днем народження! Ми гордимося тим, що стоїмо пліч-о-пліч, що в нас спільна боротьба, спільні цінності і цілі.

Рівно рік тому ми святкували День народження Надії Савченко під
юридично неіснуючим СІЗО СБУ у місті Києві на Аскольдовому провулку, де наша служба (не)безпеки тримає призначених нею ж “ворогів народу”. Надія, політв’язень Банкової, чула наші привітання, відчувала нашу підтримку, бачила наші кульки, відпущені в небо. Ми пройшли складний рік опозиції та політичних переслідувань. Ми встояли. Бо разом, тільки так перемагають!